W dniu dzisiejszym odbyło się Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 w naszym Liceum. Przywitaliśmy pierwszoklasistów, uczniów ze starszych klas i przybyłych gości. Odczytane zostały listy od Ministra Edukacji Narodowej i Ministra Obrony Narodowej. Następnie głos zabrał Pan Piotr Borczyński - Wicestarosta wołomiński i Pan Profesor Marian Chłopik.

Wszystkim uczniom życzymy powodzenia w nowym roku szkolnym!

Zakwaterowanie w internacie Liceum Ogólnokształcącego im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku przy ul. Poniatowskiego 2 w Urlach odbywać się będzie w dniu 1 września od godziny 9.00. W dniu zakwaterowania zapraszamy uczniów wraz z rodzicami/opiekunami prawnymi. Warunkiem zakwaterowania jest podpisanie przez rodziców/opiekunów prawnych Umowy przyjęcia ucznia do internatu wraz kontraktem wychowawczym.

Prosimy o zarezerwowanie około 30 minut na niezbędne formalności uwzględniając dodatkowo czas oczekiwania w momencie kumulacji przyjazdów.

Prosimy, aby w wyposażeniu ucznia znalazły się:
- obuwie domowe, klapki pod prysznic;
- pojemniki na żywność (na tzw. drugie śniadanie i do ewentualnego przechowywania żywności w lodówce) - podpisane nazwiskiem i imieniem ucznia.

Regulamin internatu

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się w dniu 1 września 2021 roku o godz. 13:00.

Zbiórka uczniów o godzinie 12.45. Obowiązuje pełne umundurowanie lub strój galowy.

W dniu 23 lipca 2021 r. w godz. 10:30 – 12:30 zapraszam uczniów z klasy I policyjnej wraz z rodzicami/opiekunami do szkoły w celu pobrania miary do uszycia mundurów.

W dniu 20 sierpnia 2021 r. w godz. 10:30 – 13:30 zapraszam uczniów z klasy I OPW  wraz z rodzicami/opiekunami do szkoły w celu wydania mundurów.