Zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024. Uroczystość odbędzie się 4 września o godzinie 12.00 na placu apelowym.

Szczegółowe informacje dla uczniów i rodziców TUTAJ.

W dniu 26 lipca 2023 r. Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej nawiązała współpracę z Liceum Ogólnokształcącym  im. Bitwy Warszawskiej 1920 w Urlach. Podpisane porozumienie dotyczy współpracy dydaktycznej, organizacyjnej oraz patronackiej. Ponadto porozumienie umożliwia uczniom udział w działalności dydaktycznej UTH.

Na umowie podpisy złożyły Rektor Uczelni dr Justyna Żylińska oraz Dyrektor Liceum Beata Skulimowska.

1 VII 2023 roku byliśmy obecni na III Dniu Szkockim w Jadowie. Reprezentowaliśmy naszą szkołę na promocyjnym stoisku, zorganizowaliśmy miejsce do wspinaczki dla chcących spróbować swoich sił, udzieliliśmy niezbędnego instruktażu i służyliśmy asekuracją. Ponadto imprezę uświetnił także nasz nauczyciel p. Grzegorz Grotkowski, który we współpracy z innymi osobami dał koncert akustyczny. Pan Grotkowski grał na instrumencie perkusyjnym. Impreza jak co roku była bardzo udana i cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców Jadowa i pobliskich miejscowości. Tym bardziej jest nam niezmiernie miło, ze mogliśmy przyczynić się do jej uświetnienia.

9 VI 2023, choć to już po zakończeniu roku szkolnego, kilkoro naszych kadetów pod opieką p. Magdaleny Piesio wybrało się do Piastowa na eliminacje do wojewódzkiego etapu Strzeleckich Mistrzostw Polski. Organizatorem tej imprezy było WCR- Warszawa- Praga. Liczyło się celne oko, opanowanie i refleks. Miło nam poinformować, że III miejsce w tych rozgrywkach zajął nasz uczeń- Marcin Stokowski z kl. IIIa. Laureatowi gratulujemy, a organizatorowi dziękujemy za zaproszenie do udziału w tym udanym przedsięwzięciu!