2 października uczniowie wraz z Pocztem Sztandarowym reprezentowali szkołę podczas obchodów 132. rocznicy urodzin gen. Gustawa Orlicza - Dreszera w Jadowie.

W dniu 19.09.2021 r. uczniowie  Liceum Ogólnokształcącego im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach wzięli udział w uświetnieniu uroczystości obchodów 100-lecia sądownictwa na terenie Wołomina oraz odsłonięciu pamiątkowej Tablicy Profesora Lecha Kaczyńskiego, dzięki którego staraniom w 2000 r. oddano do użytku obecny gmach Sądu Rejonowego w Wołominie.

W dniu dzisiejszym odbyło się Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 w naszym Liceum. Przywitaliśmy pierwszoklasistów, uczniów ze starszych klas i przybyłych gości. Odczytane zostały listy od Ministra Edukacji Narodowej i Ministra Obrony Narodowej. Następnie głos zabrał Pan Piotr Borczyński - Wicestarosta wołomiński i Pan Profesor Marian Chłopik.


Wszystkim uczniom życzymy powodzenia w nowym roku szkolnym!

Zakwaterowanie w internacie Liceum Ogólnokształcącego im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku przy ul. Poniatowskiego 2 w Urlach odbywać się będzie w dniu 1 września od godziny 9.00. W dniu zakwaterowania zapraszamy uczniów wraz z rodzicami/opiekunami prawnymi. Warunkiem zakwaterowania jest podpisanie przez rodziców/opiekunów prawnych Umowy przyjęcia ucznia do internatu wraz kontraktem wychowawczym.


Prosimy o zarezerwowanie około 30 minut na niezbędne formalności uwzględniając dodatkowo czas oczekiwania w momencie kumulacji przyjazdów.


Prosimy, aby w wyposażeniu ucznia znalazły się:
- obuwie domowe, klapki pod prysznic;
- pojemniki na żywność (na tzw. drugie śniadanie i do ewentualnego przechowywania żywności w lodówce) - podpisane nazwiskiem i imieniem ucznia.

Regulamin internatu