Szanowni Uczniowie i Rodzice,
4 września o godzinie 12.00 nastąpi Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024. W tym dniu spotykamy się o 11.00 na placu apelowym przed szkołą (wcześniej w celu przećwiczenia ceremoniału - prośba aby koniecznie zjeść śniadanie) osoby funkcyjne (poczet sztandarowy i flagowy) plus osoby które zgłosiły się do pomocy przy organizacji rozpoczęcia roku proszę o przybycie o godzinie 9.00

Jak się ubrać:
- klasy drugie, trzecie i czwarta - mundur/ubiór ucznia
- klasy pierwsze - strój galowy - Ważne - prosimy zachować powagę uroczystości
Po uroczystym rozpoczęciu roku i przemówieniach okolicznościowych odbędzie się prelekcja WCR Warszawa-Praga w budynku szkoły a następnie rozejdziecie się do wyznaczonych klas na spotkania z Wychowawcami.

W dniu 21.08.2023 r. w godzinach 9.30 - 12.30 odbędzie się pobranie miar od uczniów klas 1.

Klasy ratowniczo - pożarniczej

Klasy wojskowej - OPW

Klasy policyjnej

Zamówienie będzie zbiorcze i mundury dla wszyskich klas 1. uszyje jedna firma.

Prosimy również o rozliczenie się w tym dniu za mundury.

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

+48 25 675 48 94

Zakwaterowanie w internacie Liceum Ogólnokształcącego im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku przy ul. Poniatowskiego 2 w Urlach odbywać się będzie w dniu 1 września od godziny 9.00. W dniu zakwaterowania zapraszamy uczniów wraz z rodzicami/opiekunami prawnymi. Warunkiem zakwaterowania jest podpisanie przez rodziców/opiekunów prawnych Umowy przyjęcia ucznia do internatu wraz kontraktem wychowawczym.


Prosimy o zarezerwowanie około 30 minut na niezbędne formalności uwzględniając dodatkowo czas oczekiwania w momencie kumulacji przyjazdów.


Prosimy, aby w wyposażeniu ucznia znalazły się:
- obuwie domowe, klapki pod prysznic;
- pojemniki na żywność (na tzw. drugie śniadanie i do ewentualnego przechowywania żywności w lodówce) - podpisane nazwiskiem i imieniem ucznia.

Regulamin internatu

W dniu 23 lipca 2021 r. w godz. 10:30 – 12:30 zapraszam uczniów z klasy I policyjnej wraz z rodzicami/opiekunami do szkoły w celu pobrania miary do uszycia mundurów.