W dniu 3 października 2021 roku Poczet Sztandarowy Liceum Ogólnokształcącego im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku wziął udział w uroczystości  82. Rocznicy pobytu w Krubkach-Górkach gmina Poświętne Mjr. Henryka Dobrzańskiego PS. „Hubal”. W ramach obchodów odprawiona została Msza Święta Polowa w intencji mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala” oraz Apel Pamięci i złożenie wieńców pod pomnikiem upamiętniającym pobyt mjr. Henryka Dobrzańskiego z Oddziałem Wydzielonym Kawalerii Wojsk Polskich w Krubkach. 

Kilka kadrów z zajęć praktycznych naszych kadetów:


-Rozkładanie/składanie broni
-Szkolenie medyczne
-Taktyka
-Terenoznawstwo
-Musztra

W piątek 5 listopada 2021 roku na terenie Liceum Ogólnokształcącego im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach w ramach promocji szkoły odbył się XII Szkolny Bieg Komandosa dla uczniów szkół średnich. Wyżej wymienione zawody sportowe zostały objęte Honorowym Patronatem przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty, Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika, Komendanta Oddziału Specjalnego Żandarmerii Wojskowej w Mińsku Mazowieckim.
Zawody współorganizowano ze Starostwem Powiatu Wołomińskiego, które ufundowało atrakcyjne nagrody. Szkolny Bieg Komandosa wpisał się już na stałe w kalendarz wydarzeń sportowych naszego regionu.
Do udziału w tegorocznym biegu zgłosiły się reprezentacje szkół średnich (drużyny 4-osobowe: 2 dziewczyny i 2 chłopców) z powiatu wołomińskiego, łomżyńskiego i ostrowskiego. Ze względu na panującą pandemię i objęcie niektórych szkół kwarantanną, spośród wcześniej zgłoszonych szkół w zawodach, udział wzięli uczniowie z niżej wymienionych szkół:


1. Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Łomży;
2. Zespół Szkół Nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej;
3. Zespół Szkół im. K.K.Baczyńskiego w Tłuszczu;
4. Liceum Ogólnokształcące im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach.

Jak co roku porządkujemy te szczególnie miejsca w celu upamiętnienia i oddania szacunku dla naszych bohaterów.