W piątek 1-go kwietnia okazał się szczęśliwy dla uczniów z Liceum Ogólnokształcącego im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach.

W Urzędzie Miejskim w Wołominie miało miejsce niecodzienne wydarzenie z udziałem władz: Pani Burmistrz Elżbiety Radwan, przedstawicieli Starostwa Powiatowego w Wołominie - organizatorów konkursów z zakresu ekologii i ochrony środowiska oraz dzieci i młodzieży ze szkół położonych na terenie Powiatu Wołomińskiego.
Nasza młodzież brała w konkursie: ,,Na straży czystego powietrza”, w którym zwyciężyła i otrzymała cenne nagrody ufundowane przez NFOŚ i GW. Karolina Górczak uczennica klasy IIIc i Karina Avetisian uczennica klasy IIIb ,,odjechały” spod Urzędu Gminy pięknymi rowerami, a szkoła w nagrodę za aktywny udział otrzymała aparat fotograficzny i 4 sadzonki drzew liściastych, które zostaną posadzone przed budynkiem  naszej placówki  w Dniu Ziemi-22 kwietnia 2016 r.
 

Wszystkim gratulujemy
i życzymy dalszych sukcesów.

{imageshow sl=57 sc=7 /}