8 kwietnia 2016 roku uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach promowali szkołę na giełdzie szkół ponadgimnazjalnych w Zespole Szkół Ekonomicznych w Wołominie.

Julia Giera (1a), Michał Chmielewski (1a), Martyna Reda (2a), Karolina Kruszewska (2a), Marcin Boński (2a), Jakub Sławiński (2a), Konrad Oljasz (2a) pokazywali młodszym koleżankom i kolegom z gimnazjów swoje umiejętności zdobyte w szkole oraz przekonywali ich aby dołączyli w poczet uczniów liceum w Urlach. Gimnazjaliści mogli  przymierzyć profesjonalny sprzęt wojskowy: kamizelkę taktyczną, hełm kevlarowy oraz obejrzeć broń, która jest w wyposażeniu szkoły. Poznali także ofertę edukacyjną  i osiągnięcia młodzieży uczącej się w klasach wojskowych, policyjnych i strażackich. Ponadto młodzież gimnazjalna rozmawiała z kadrą pedagogiczną- panią polonistką Katarzyną Pergoł oraz panem Danielem Turniakiem nauczycielem ochrony przeciwpożarowej. Mamy nadzieję, że już od września  uczniowie gimnazjów Powiatu Wołomińskiego zostaną licealistami naszej szkoły i sami zdobędą umiejętności, które dzisiaj oglądali w wykonaniu starszych kolegów.

{imageshow sl=59 sc=7 /}