Zakończenie roku rozpoczęło się o godz. 14:00 od uroczystego przekazania sztandaru i odśpiewania hymnu państwowego.

W tym ważnym dla uczniów wydarzeniu wzięli udział: pani Olga Wileńska - Naczelnik Wydziału Edukacji, pani Magdalena Suchenek - Radna Powiatu Wołomin, dr Robert Wawer - sekretarz Collegium Bobolanum, dr Krzysztof Bakalarski, porucznik Szymon Sztuk z OSŻW w Mińsku Mazowieckim, mł. bryg. mgr inż. Andrzej Wysocki - Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Wołominie, komisarz Tomasz Młynarczuk - zastępca komendanta Komisariatu Policji w Jadowie, rodzice uczniów, oraz cała społeczność liceum.

Certyfikaty zaliczenia przedmiotu przysposobienie wojskowe w imieniu komendanta OSŻW w Mińsku Mazowieckim wręczył absolwentom porucznik Szymon Sztuk a certyfikaty zaliczenia prawa policyjnego wręczył komisarz Tomasz Młynarczuk zastępca komendanta Komisariatu Policji w Jadowie.

Rodzice Katarzyny Wojtyry i Natalii Koszewskiej z rąk dyrektora szkoły otrzymali listy gratulacyjne za wzorowe wychowanie, państwo Magdalena i Paweł Gawor za pracę społeczną.

Absolwenci podziękowali pani dyrektor Marii Łopuskiej, wychowawczyni pani Agnieszce Tymoszuk oraz wszystkim pracownikom szkoły za trud włożony w wychowanie i nauczanie.

Na zakończenie uroczystości uczniowie z klas I i II zaprezentowali część artystyczną przygotowaną pod kierunkiem pani Katarzyny Pergoł oraz wręczyli upominki Absolwentom Szkoły.

{imageshow sl=139 sc=7 /}