Społeczność Liceum Ogólnokształcącego w Urlach pożegnała kolejny, siedemnasty już, rok szkolny.

 

Uczniowie, ich rodzice, zaproszeni goście, nauczyciele oraz pracownicy liceum zgromadzili się na placu szkolnym, by wspólnie świętować zakończenie roku szkolnego.

Spotykamy się dzisiaj, by po raz kolejny pożegnać rok szkolny, który dla wielu z nas był czasem wytężonej pracy i nauki. Zakończenie roku szkolnego jest okazją do podziękowań, szczególnie tym spośród Was, którzy swoją pracowitością i systematycznością osiągnęli sukcesy w nauce. Gratuluję Wam tych osiągnięć i jednocześnie dziękuję tym, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę podczas uroczystości, konkursów i zawodów sportowych – tak do zgromadzonych zwróciła się dyrektor Maria Łopuska.

Do uczniów przemówił również Porucznik Damian Graczyk z OSŻW w Mińsku Mazowieckim oraz Pan Piotr Borczyński przewodniczący Komisji Edukacji, Sportu i Turystyki Powiatu Wołomińskiego. Życzyli uczniom wspaniałych wakacji oraz gratulowali sukcesów w nauce, sporcie i konkursach.

Dyrektor Maria Łopuska podziękowała rodzicom za aktywne włączanie się w pracę szkoły, uroczystość zakończyła słowami: Mówiąc wszystkim „do zobaczenia”, mam nadzieję, że za dwa miesiące spotkamy się pełni nowych sił i energii do dalszej pracy i nauki.

{imageshow sl=181 sc=7 /}