W miniony piątek, 4 października w Liceum w Urlach odbył się XI Bieg Komandosa. Udział w nim wzięło 6 szkół z województwa mazowieckiego i podlaskiego.

W tym roku w czasie Biegu obecni byli:
- Wicestarosta powiatu wołomińskiego i kandydat do sejmu RP pan Robert Szydlik
- przewodniczący Komisji Edukacji, Sportu i Turystyki powiatu wołomińskiego pan Piotr Borczyński
- naczelnik wydziału edukacji pani Hanna Skrzypczak
- dyrektor Liceum w Urlach pani Maria Łopuska

Z powodu przebudowy obiektów sportowych na terenie szkoły tym razem zawody obejmowały:
- bieg przełajowy z przeszkodami na dystansie 1500m
- strzelanie z karabinka pneumatycznego na dystansie 10m
- ściankę
- czołganie przez zasieki

Rywalizowano w kategoriach indywidualnych dziewcząt i chłopców i drużyn mieszanych.

I miejsce w kategorii dziewcząt zdobyła Julia Świderek z klasy 1ag z Liceum w Urlach
I miejsce w kategorii chłopców zdobył Kamil Balcerak z klasy 1ag z Liceum w Urlach

W kategorii drużynowej wyniki wyglądały następująco:

I miejsce - Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Łomży
II miejsce - Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Radzyminie
III miejsce - Zespół Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Tłuszczu

Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom gratulujemy wytrwałości i wyników i zapraszamy za rok na kolejną edycję Biegu Komandosa.

{phocagallery view=category|categoryid=24|limitstart=1|limitcount=6|displayname=0|displaydetail=0|displaydownload=0|displaybuttons=0|displaydescription=0|displayimgrating=0}