13 listopada 2023 ruszyła XVI edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości - największego wydarzenia w Polsce promującego świadomy rozwój i aktywną postawę w każdej sferze życia.
W tym roku hasłem przewodnim są ,,Rewolucje technologiczne”. W programie naszej szkoły m.in. finał konkursu wiedzy ,,Rewolucje technologiczne”, prelekcja gości-specjalisty ds. rozwoju lokalnego przy Lokalnym Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej pani Stanisławy Retmaniak oraz multimedialna prezentacja specjalisty branży II firmy Bluesoft pana Jakuba Roli. Po emocjonującej dogrywce w finale - laureatem konkursu został Franciszek Kieszek uczeń klasy IIa. Gratulacje i wielkie brawa!
Sponsorem nagród było Stowarzyszenie Biuro Obsługi Ruchu Inicjatyw Społecznych BORIS. Wydarzeniu towarzyszyła wystawa prac interpretujących tegoroczne hasło.
Wielkie dzięki za organizację i zaangażowanie w wydarzenie składamy prof. Magdalenie Piesio.