31 marca 2023 byliśmy uczestnikami „Giełdy Publicznych Szkół Ponadpodstawowych z terenu Powiatu Wołomińskiego” . Impreza miała charakter otwarty, targi odbywały się na terenie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Wołominie. Na naszym stoisku promocyjnym zapoznawaliśmy tegorocznych maturzystów z ofertą naszej szkoły. Osoby zainteresowane mogły zobaczyć przywieziony przez nas sprzęt, przymierzyć hełmy, kamizelki, zobaczyć jak wygląda kajdankowanie, a przede wszystkim porozmawiać z naszymi uczniami o tym, jaka jest nasza szkoła, uzyskać odpowiedzi na pojawiające się pytania. Dziękujemy za ogromne zainteresowanie i liczymy, że do zobaczenia we wrześniu. Serdecznie dziękujemy Pani Hannie Skrzypczak, organizatorce tego wydarzenia za odwiedzenie naszego stoiska i umożliwienie pokazania naszej szkoły szerszemu gronu osób.