24 marca 2023 w naszej szkole odbył się pierwszy w tym roku Dzień Otwarty dla uczniów obecnych klas VIII. Tego dnia otworzyliśmy drzwi liceum i internatu dla osób, które chciałyby skorzystać z naszej oferty edukacyjnej. Oprócz zdobycia informacji i obejrzenia budynku szkoły i internatu młodzież mogła skorzystać z różnych stoisk promocyjnych i spróbować swoich sił strzelając z broni pneumatycznej, wykonać RKO, skorzystać ze ściany wspinaczkowej z asekuracją. Osoby zainteresowane bazą noclegową naszego internatu odwiedziły lokal przy ulicy Poniatowskiego 2 w Urlach i zapoznały się z ofertą. Tego dnia nasi goście obejrzeli pokaz musztry paradnej i zespołowej, wysłuchali śpiewu naszej uczennicy Karoliny Pióro, poznali sprzęt szkolny i mogli go wypróbować pod okiem starszych kolegów. Uczniowie z dwóch szkół – Szkoły Podstawowej im. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego w Czarnej i Szkoły Podstawowej im. Generała Franciszka Żymirskiego w Klembowie pod opieką Pani Agnieszki Walaśkiewicz i Pani Ireny Brodowskiej zostali tego dnia na nocowaniu w szkole. Bardzo dziękujemy Paniom za miło spędzony czas i umożliwienie dodatkowej atrakcji swoim wychowankom. Dziękujemy również za przybycie i uświetnienie swoją obecnością tego dnia OSP Jadów, Muzeum Regionu – Jadów i WCR Warszawa.