W styczniowej, 1. edycji "Olimpiady Gier Planszowych" Instytutu Pamięci Narodowej wzięli udział czterej kadeci z klas pierwszych naszej szkoły. W skład drużyny weszli uczniowie: Franciszek Kieszek 1b, Michał Winarski 1a, Sebastian Kordek 1a,Kuba Kozioł 1a i Damian Cecelski 1a.Wzięli oni udział w konkurencji, gra: " Niepodległa". Dzięki ciężkim staraniom całej drużyny, naszym uczniom udało się zająć pierwsze miejsce. Tym samym zostali zakwalifikowani do rozgrywek centralnych "ogólnopolskich". Oznacza to że zostali reprezentantami województwa mazowieckiego w grze "Niepodległa".
Bardzo dziękujemy wszystkim osobom organizującym, tworzącym oraz sędziującym rozgrywki regionalne 1 edycji "Olimpiady Gier Planszowych" Instytutu Pamięci Narodowej" w Przystanku Historia IPN na ulicy Marszałkowskiej 21 w Warszawie. Chcielibyśmy także podziękować panu Marianowi Chłopikowi- nauczycielowi historii za organizację szkolnej drużyny, jednocześnie bardzo dziękujemy pani Martynie Kiełczykowskiej – Czarnak- kierownikowi internatu za udostępnienie świetlicy internatu naszym reprezentantom, aby mogli oni ćwiczyć rozgrywkę.
Naszym laureatom życzymy kolejnych, jeszcze większych sukcesów!