W dniu 1 marca 2022 roku uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku wzięli udział w uroczystych obchodach Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych, które odbyły się w Powiatowym Centrum Kultury „Fabryczka” w Wołominie. Organizatorem uroczystości był Pan Starosta Wołomiński – Adam Lubiak.
Uczniowie przygotowali program poetycko-muzyczny pod kierownictwem Pani Katarzyny Popowskiej – polonistki tutejszej szkoły oraz Adam Karpińskiego – pedagoga szkolnego. Program montażu zawierał zarówno treści mówione (wiersze, prozę), jak też piosenki wojskowe i patriotyczne pieśni narodowe. Uczniowie wykonali m. in. pieśń pt. „Rota” , a także dwie piosenki żołnierskie pt. „Ślady wilczych kłów” oraz „Już dopala się ogień w biwaku”. W scenariuszu programu znalazły się też takie utwory jak wiersz Krzysztofa Kamila Baczyńskiego „Lasem”, czy „Ostatni list do matki” Leszka Andrzeja Mroczkowskiego. W uroczystości wzięło udział 17 uczniów z klas: pierwszej, drugiej i trzeciej, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę. Za zaangażowanie i trud przygotowań uczniowie zostali nagrodzeni gromkimi brawami publiczności, wyrazami uznania Pana Starosty Wołomińskiego i pamiątkowym upominkiem. W imieniu tutejszego liceum podziękowania odebrała - Dyrektor Szkoły Maria Łopuska.

Adam Karpiński