14.05.2021 r. odbył się Dzień Otwarty w naszym Liceum. W programie Dnia było m.in. prezentacja Szkoły, pokaz musztry paradnej w wykonaniu uczniów, stanowisko rozkładania i składania broni, prezentacja sprzętu wykorzystywanego do zajęć praktycznych. Była możliwość oddania strzału z broni pneumatycznej dzięki uprzejmości i prowadzeniu strzelania przez Wołomiński Klub Strzelecki Pocisk.
Swoją obecnością zaszczycił nas:
Pan Piotr Borczyński - Wicestarosta Wołomiński, Naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Pani Hanna Skrzypczak, rzecznik prasowy 23 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim Pan ppłk. Marcin Boruta, przedstawiciel Jadowskiego Stowarzyszenia Historycznego Pan Karol Suchocki z wystawą Jadów – Muzeum Regionu, Pan Mateusz Sadowski Wołomiński Klub Strzelecki Pocisk.
Kolejnym punktem programu była prezentacja Internatu, gdzie goście mogli zwiedzić bazę noclegową, edukacyjną, sportowo-rekreacyjną jak i część gastronomiczną znajdującą się na terenie Ośrodka.
Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom, a w szczególności kandydatom do klas 1.
Kolejna odsłona Szkoły i Internatu już za tydzień w piątek!


2. Dzień Otwarty 21.05.2021 r. o godz. 13.00

Tego dnia w programie m.in.
- prezentacja szkoły i internatu,
- pokazy w wykonaniu uczniów,
- strzelnica, stoiska promocyjne,
- grill i przepyszna grochówka wojskowa , gotowana w kuchni polowej znajdującej się na terenie szkoły.


Serdecznie zapraszamy!
Społeczność szkolna.