Metalowe serce na plastikowe nakrętki stanęło przed budynkiem Liceum Ogólnokształcącego im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach

Serce choć stalowe, ma wielką moc. „Magiczne Serce” stoi już przed budynkiem szkoły, a nakrętki może wrzucić każdy z nas. Worki czy kartony z nakrętkami już nie muszą zalegać w Państwa domach. Przynieście je do „Naszego serca”, idąc na spacer, do pracy czy na zakupy. Można do niego wrzucać wszystkie plastikowe nakrętki, bez względu na kształt i kolor (mogą to być nakrętki, np. po napojach, kawie, mleku, szamponie, płynie do zmywania czy innych pojemnikach zakręcanych plastikową nakrętką). Pomysł „stworzenia” serca to inicjatywa Rady Rodziców, młodzieży oraz Grona Pedagogicznego naszej szkoły. Fundatorem serca jest Rada Rodziców szkoły. Drodzy mieszkańcy, wielkie serce czeka na Wasze nakrętki. Jest to nie tylko proekologiczne przedsięwzięcie, ale przede wszystkim mające pomóc najbardziej potrzebującym. Zapraszamy wszystkich do zapełniania serca nakrętkami.

Dyrektor Szkoły
mgr Maria Łopuska