Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

27 czerwca 2014r. na boisku przed budynkiem szkoły zgromadzili się nauczyciele, rodzice i uczniowie urlańskiej szkoły. Uroczystość zarówno inauguracji, jak i zakończenia są tu bardzo wzruszającymi i pięknymi momentami. Wciągnięcie flagi na maszt, przemarsz pocztu sztandarowego, przegląd klas dokonywany przez Panią Dyrektor, muzyka wojskowa, mundury – to robi wrażenie. Nie inaczej było i tym razem. Pogoda dopisała, więc nie trzeba było się spieszyć.
Podczas zakończenia kolejnego roku Pani Dyrektor Łopuska podziękowała za pracę nauczycielom, rodzicom i młodzieży. Życzyła, by wszyscy wypoczęli i z nowym zapasem sił i może większymi ambicjami wracali we wrześniu do szkolnych ławek. Nagrodzono książkami tych, którzy osiągnęli dobre i bardzo dobre wyniki nauczania. Podziękowania i nagrody odebrali również ci, którzy zaangażowali się w życie szkoły i brali udział w konkursach.
A potem rozdanie świadectw i na wakacje, marsz!

 

{imageshow sl=4 sc=7 /}