W zlocie udział wzięli również reprezentanci Liceum Ogólnokształcącego w Urlach. Pięć dni pobytu na poligonie uczniowie mięli bardzo urozmaicone. Zajęcia strzeleckie, marszobieg  czy szkolenie saperskie to tylko niektóre atrakcje przygotowane przez organizatorów. Ważnym elementem był też aspekt patriotyczny. W czasie pobytu na terenie 11Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej, uczniowie mogli się zapoznać z jej tradycjami, historycznym i współczesnym sprzętem będącym obecnie na wyposażeniu Dywizji.
W czasie naszego pobytu w Żaganiu, odwiedziło nas wielu znamienitych gości, w tym Wiceminister Obrony Narodowej, Dowódca 11 Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej, Dyrektor Departamentu Wychowania i Promocji Obronności MON oraz Kuratorzy Oświaty z całego kraju.
Udział naszych uczniów w Zlocie możliwy był dzięki wsparciu jakie zostało nam udzielone przez władze Powiatu Wołomińskiego.

{imageshow sl=9 sc=7 /}