Jak co roku uczniowie chętnie włączyli się w akcję. Przy specjalnie oznakowanych koszach dyżurowali wolontariusze informując klientów sklepu o akcji, zachęcając ich do kupienia choćby jednego produktu spożywczego więcej i podarowania go dzieciom w trudnej sytuacji życiowej. Ogromna szczodrość klientów sklepów i zaangażowanie wolontariuszy sprawiła, że udało nam się zebrać ponad 150 kg żywności w tym: mąka, cukier, makaron, ryż, kasza, olej, konserwy, ciastka, czekolady itp. Produkty zostały podliczone i przygotowane zostało ponad 20 żywnościowych paczek świątecznych dla najbardziej potrzebujących dzieci z gminy Jadów i z naszej szkoły.
 Serdecznie dziękujemy właścicielom sklepów, którzy udostępnili nam miejsce na przeprowadzenie akcji i szczodrze się w nią włączyli.
Zaangażowani w akcje wolontariusze:
Karina Avetisian (2b), Krystian Bronisz (2b), Mateusz Jakubisiak (2b), Koroś (2b), Adrian Pękala (2b), Adam Rydzewski (2b), Sebastian Szczęsny (2b), Konrad Oliasz (1a), Dominika Andrzejewska (1b),  Klaudia Chacińska (1b), Natalia Fidura (1b),  Klaudia Kalinowska (1b),  Dominiki Trebliński (1b),  Klaudia Wasążnik (1b), Olgierd Żyto (1b).

{imageshow sl=20 sc=7 /}