To już XI edycja konkursu, w którym corocznie biorą udział uczniowie naszego liceum. Tegoroczne zmagania zakończyły się dla nas ogromnym sukcesem. Byliśmy bezkonkurencyjni w kategorii „Życie i twórczość Krzysztofa Kamila Baczyńskiego”. I miejsce zajęła Martyna Reda, uczennica klasy 1a, drugie miejsce Dominika Andrzejewska, uczennica klasy 1b, a III miejsce zdobyła Malwina Pólkowska- uczennica klasy 2c. Wyróżnienia otrzymali: Konrad Eliasz (1a) i Karolina Górczak (1b). 

Duży sukces osiągnęliśmy również w kategorii „Wizja plastyczna”. Agnieszka Rudnik, uczennica klasy 3b, zdobyła II miejsce za oryginalną wizję malarską do wiersza Baczyńskiego pt. „Miasto oddycha”.

Wyróżnienie zdobyła także Karolina Górczak za piękną recytację wiersza młodego poety „Byłeś jak wielkie stare drzewo”.

Wszystkim tegorocznym laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych, równie wspaniałych sukcesów!

 {imageshow sl=25 sc=7 /}