Na nowoczesnym kompleksie strzelnic rozegrano dwie konkurencje: karabin i pistolet sportowy  kal. 5,6 mm na odległości 50 i 25 metrów.
W tegorocznych zawodach udział wzięło 16 najlepszych drużyn z terenu województwa mazowieckiego.
Wśród nich nie zabrakło również uczniów klas wojskowych Liceum Ogólnokształcącego w Urlach. Reprezentacja Liceum z Urli, która po raz pierwszy wzięła udział w tych zawodach zajęła 8 miejsce. W klasyfikacji indywidualnej, spośród 48 zawodników 9 miejsce zajął Jakub Salwa z klasy II a wojskowej.
Zawodom towarzyszyło wiele innych atrakcji. Do dyspozycji zawodników była strzelnica pneumatyczna, laserowy trenażer karabinka AKMS oraz sprzęt wojskowy będący na wyposażeniu  15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej. Dużym zainteresowaniem cieszyła się również możliwość spotkania  z uczestnikami misji stabilizacyjnej w Republice Afganistanu.

{imageshow sl=33 sc=7 /}