Z okazji Dnia Kobiet 8 marca w naszej szkole odbył się uroczysty apel, który przygotował Pan Adam Damaziak wraz z Samorządem Szkolnym. Podczas spotkania zaprezentowana została historia święta kobiet, oraz w sposób humorystyczny postulaty kobiet.
Na zakończenie przedstawiciel nauczycieli  w imieniu swoim i męskiej części społeczności szkolnej złożył wszystkim paniom życzenia. Nie zabrakło również prezentów. Podczas spotkania przewodniczący Samorządu Szkolnego wraz z innymi uczniami obdarowali słodkimi upominkami uczennice i wszystkie Panie pracujące w szkole. Po akademii Panie nauczycielki zostały zaproszone na słodki poczęstunek zorganizowany przez męską część Grona Pedagogicznego.
Uczniowie zadbali również o koleżanki z klasy. W tym dniu wszystkie przedstawicielki płci pięknej otrzymały od kolegów kwiatki, słodkości i  przede wszystkim najserdeczniejsze życzenia.

 

{imageshow sl=50 sc=7 /}