Przygotowania trwały od wielu tygodni, a ich efekty podziwialiśmy w trakcie wydarzenia.
Spotkanie uświetniła obecność Pani Wiesławy Gorzelany-Gałązki Naczelnik Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Wołominie, Pana Dariusza Kokoszki wójta Gminy Jadów oraz Pani Anny Ziółkowskiej Prezes Stowarzyszenia Miłośników Urli, która z prawdziwą pasją wprowadziła wszystkich w klimat dawnych Urli-letniska, najpopularniejszej miejscowości nad Liwcem. Goście i społeczność szkolna kibicowała finalistom konkursu: „Wiedza o regionie”, obejrzała film i prezentacje multimedialną dotyczącą dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego tego uroczego zakątku Mazowsza. Wszyscy mieli okazję wysłuchać przepięknie wykonanej przez Karolinę Rogalską piosenki „Powrócisz tu”.
Imprezie towarzyszyła wystawa prac uczniów kl. III. Fundatorem nagród było Nadleśnictwo Łochów w Łochowie. Serdecznie dziękujemy.

{imageshow sl=54 sc=7 /}