W konkursie udział wzięło 46 reprezentantów – uczniów klas wojskowych.
Uczestnicy mieli do wyboru trzy kategorie:
• „Patron kadetów”
• „Wdzięczni bohaterom”
• „20 lat Polski w NATO”
Kapituła konkursu brała pod uwagę wartości merytoryczne i artystyczne, zgodność pracy z wymogami regulaminowymi, kreatywność ujęcia tematu, autentyzm i emocjonalny stosunek do opracowanego zagadnienia oraz walory edukacyjne projektów, umożliwiające ich włączenie do systemu szkolenia wychowawczego w programie „Certyfikowane Wojskowe Klasy Mundurowe”.
Uczniowie naszego Liceum Aleksander Kubiak, Adrian Staroń, Mathias Nagórny, Kacper Kalata otrzymali wyróżnienie za przygotowanie pracy w formie wywiadu z gen. Wiesławem Kukułą w kategorii „20 lat Polski w NATO” .
Wyróżnionym uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.