Zakwaterowanie w internacie Liceum Ogólnokształcącego im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku przy ul. Poniatowskiego 2 w Urlach odbywać się będzie w dniu 1 września od godziny 9.00. W dniu zakwaterowania zapraszamy uczniów wraz z rodzicami/opiekunami prawnymi. Warunkiem zakwaterowania jest podpisanie przez rodziców/opiekunów prawnych Umowy przyjęcia ucznia do internatu wraz kontraktem wychowawczym.

Prosimy o zarezerwowanie około 30 minut na niezbędne formalności uwzględniając dodatkowo czas oczekiwania w momencie kumulacji przyjazdów.

Prosimy, aby w wyposażeniu ucznia znalazły się:
- obuwie domowe, klapki pod prysznic;
- pojemniki na żywność (na tzw. drugie śniadanie i do ewentualnego przechowywania żywności w lodówce) - podpisane nazwiskiem i imieniem ucznia.

Regulamin internatu

W dniu 23 lipca 2021 r. w godz. 10:30 – 12:30 zapraszam uczniów z klasy I policyjnej wraz z rodzicami/opiekunami do szkoły w celu pobrania miary do uszycia mundurów.

W dniu 20 sierpnia 2021 r. w godz. 10:30 – 13:30 zapraszam uczniów z klasy I OPW  wraz z rodzicami/opiekunami do szkoły w celu wydania mundurów.

Informujemy, że świadectwa dojrzałości i ich odpisy oraz informacje o wynikach egzaminów będą wydawane maturzystom lub innym osobom na podstawie pisemnego imiennego upoważnienia od 05 lipca 2021 roku w godzinach od 8.00 do 15.00 w sekretariacie szkoły.

Dokumenty będą wydawane za okazaniem dowodu tożsamości lub na podstawie upoważnienia z dowodem tożsamości osoby odbierającej dokumenty.

Przypominamy, że absolwenci będą mogli sprawdzić w systemie ZIU uzyskane wyniki wraz z uzyskanymi punktami. Logowanie odbywa się za pomocą hasła, które absolwenci otrzymali w szkole.

Na stronie OKE w Warszawie można złożyć wniosek o wgląd do sprawdzonej i ocenionej pracy egzaminacyjnej.

Podczas pobytu na terenie szkoły należy zachowywać obowiązujące wymogi sanitarne.