Tam poznali wyposażenie pomieszczeń pogotowia, byli także w magazynie leków. Zapoznali się ze specyfiką pracy ratownika medycznego, warunkami jakie trzeba spełnić aby pracować w tym zawodzie. Następnie uczyli się jak przebiega pierwsza pomoc w karetce reanimacyjnej oraz do czego służą najważniejsze aparaty i urządzenia znajdujące się w jej wyposażeniu.
Składamy serdeczne podziękowania Pani Joannie Zygmunt z ZOZ Węgrów za wyrażenie zgody na organizację wizyty oraz Panu Piotrowi Oniśkowi- ratownikowi medycznemu, który przeprowadził szkolenie.
Po wizycie uczniowie udali się na strzelnicę klubu ,,Salwa ‘’ w Wołominie gdzie po raz kolejny mieli zajęcia ze strzelectwa. Jak mówią ,,trening czyni mistrza”, dlatego większość uczniów skutecznie trafiała w cele i nie było to dziełem przypadku.

{imageshow sl=91 sc=7 /}