W piątek ( 22.12.2017r.) - przed świętami Bożego Narodzenia w Liceum Ogólnokształcącym im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach odbyła się szkolna Wigilia.

Wspólne spotkanie p. dyrektor- Marii Łopuskiej, uczniów, nauczycieli , pracowników szkoły oraz przedstawicieli rodziców rozpoczęło się od  kolędowania. Można było usłyszeć m. in. utwory : „ W żłobie leży”, „Dzisiaj w Betlejem”, „ Wśród nocnej ciszy”. Uczniowie- Łukasz Małkiński  i Zuzanna Ryszawa zaśpiewali piosenkę - „ Znak pokoju”, a na koniec wykonano radośnie w języku angielskim- „Snow is falling”. Następnie przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego z okazji Bożego Narodzenia złożył w imieniu  uczniów wszystkim obecnym serdeczne życzenia. Pani Dyrektor również życzyła uczniom, ich rodzicom, pracownikom szkoły wszystkiego najlepszego na święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok.  Później tradycyjnie dzielono się opłatkiem i spożywano wigilijne potrawy przy nastrojowej muzyce akordeonowej w wykonaniu ucznia kl. II a- Franciszka Tchórzewskiego. Koordynatorem tego wydarzenia była Jadwiga Ołdak- nauczyciel religii.

 {imageshow sl=126 sc=7 /}