W dniu 1 marca 2020 roku uczczono w całym kraju pamięć o Żołnierzach Wyklętych. Tradycją lat ubiegłych młodzież Liceum Ogólnokształcącego im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach wraz z Pocztem Sztandarowym wzięła udział w VII obchodach Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” w Kobyłce.

Obchody rozpoczęły się od uroczystej Mszy Świętej w Bazylice Św. Trójcy w Kobyłce. Po jej zakończeniu i części oficjalnej, uczniowie wzięli udział w dalszych uroczystościach poświęconych temu wydarzeniu. Asystę wojskową wystawiła 1 Warszawska Brygada Pancerna, a licznie przybyli mieszkańcy i zaproszeni goście swoją obecnością zaznaczyli jak ważne jest to dla nas święto.
Pamięć o Żołnierzach Wyklętych nasi uczniowie uczcili również poprzez czynny udział w zorganizowanym 1 marca w Wyszkowie V Biegu "Tropem Wilczym" na dystansie 1.963 m.

{phocagallery view=category|categoryid=44|limitstart=1|limitcount=7|detail=8|displayname=0|displaydetail=0|displaydownload=0|displaybuttons=0|displaydescription=0|displayimgrating=0}