Kolejna wizyta w Centrum Nauki Kopernik- tym razem dla uczniów klasy I z Liceum Ogólnokształcącego im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach była okazją do poszerzenia wiedzy na temat kosmosu i uczestnictwa w niecodziennych eksperymentach i obserwacjach.

W dniu 13 grudnia 2019 roku kadeci grup policyjnych klas I i II Liceum Ogólnokształcącego im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach gościli z wizytą studyjną w Areszcie Śledczym w Warszawie-Służewcu.

W Książenicach koło Grodziska Mazowieckiego odbył się w dn. 16.XI.2019 r. turniej piłkarski dla klas mundurowych i służb mundurowych na nowym boisku ze sztuczną trawą pod balonem zorganizowany przez Akademię Sportu Strefa Ruchu Książenice. Rozgrywki piłkarskie związane były z 101 Rocznicą Odzyskania Niepodległości przez Polskę pod nazwą „Militarna Strefa Sportu w 101 Rocznicę Odzyskania Niepodległości."

W dniu 22 listopada 2019 roku kadeci grup policyjnych klas I i II Liceum Ogólnokształcącego im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach gościli na strzelnicy „Salwa” w Wołominie.

Tegoroczna edycja ŚDP – największego na świecie wydarzenia promującego świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowania biznesowych inicjatyw odbywa się pod hasłem Biznes bez barier.