^ Powrót na górę
facebook

Liceum Ogólnokształcące w Urlach

im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku

Laur Komendanta

7 listopada 2019 roku Karolina Pióro i Dominik Duszyński, pierwszoklasiści Liceum Ogólnokształcącego im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach uczestniczyli w III Przeglądzie Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej o Laur Komendanta Centrum Szkolenia Żandarmerii Wojskowej im. płk. Stanisława Sitka w Mińsku Mazowieckim.

Oboje zostali zaproszeni na Koncert Galowy dla Biało – Czerwonej w dniu 11 listopada w Mińsku Mazowieckim, ponieważ Karolina Pióro piosenką „Jest takie miejsce” Jana Pietrzaka zajęła 2 miejsce a Dominik Duszyński otrzymał nagrodę specjalną za piosenkę „Pytasz mnie” Andrzeja Rosiewicza. Po odebraniu nagród laureaci zaprezentowali się przed publicznością licznie zgromadzoną.

M.Gabińska

 

"Jest takie miejsce" Karolina Pióro

 

"Pytasz mnie" Dominik Duszyński

 

Organ prowadzący:

 

         

Współpracujemy:

 

herb

           

     

  wojsko polskie logo      zwiazek strz    SALWA 354MB      sssologo    

 

Powiat Wołomiński