^ Powrót na górę
facebook

Liceum Ogólnokształcące w Urlach

im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku

„Szkoła do hymnu"

W dniu 8 listopada 2019 roku uczniowie, nauczyciele, pracownicy Liceum Ogólnokształcącego im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach, Żołnierze z Oddziału Specjalnego Żandarmerii Wojskowej w Mińsku Mazowieckim, Strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Wołominie symbolicznie o godz. 11:11 włączyli się do ogólnopolskiej akcji organizowanej przez Ministra Edukacji Narodowej „Szkoła do hymnu” i wspólnie odśpiewali 4 zwrotki Hymnu Narodowego by w ten wyjątkowy sposób uczcić 101. rocznicę odzyskania niepodległości.

 

 

 

Organ prowadzący:

 

         

Współpracujemy:

 

herb

           

     

  wojsko polskie logo      zwiazek strz    SALWA 354MB      sssologo    

 

Powiat Wołomiński