^ Powrót na górę
facebook

Liceum Ogólnokształcące w Urlach

im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”, w ramach której zbierano dary rzeczowe w sklepach: Kalinowski Jan – sklep spożywczy w Jadowie, mini market Celinka z Letniska Nowy Jadów, Biedronka w Jadowie oraz Topaz w Łochowie.
Z zebranych darów stworzono paczki, które zostały rozdane potrzebującym na terenie gminy Jadów oraz gminy Łochów. Serdeczne podziękowania kierujemy do pana Rafała Rozpary za czas poświęcony na rozwożenie paczek do potrzebujących.
Bardzo dziękujemy wolontariuszom za pomoc, a wszystkim darczyńcom za okazane serce.

 

Organ prowadzący:

 

         

Współpracujemy:

 

herb

           

     

  wojsko polskie logo      zwiazek strz    SALWA 354MB      sssologo    

 

Powiat Wołomiński